SEKRETY JEZUITÓW. FAKTY-CUDA-TAJEMNICE kol. Ludzie Boga

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest  (33 szt.)
  • 24,99 zł

SEKRETY JEZUITÓW. FAKTY-CUDA-TAJEMNICE kol. Ludzie Boga nr 20

Filmy Sekrety Jezuitów oraz Śladami św. Stanisława Kostki zaprowadzą nas do Włoch, Rostkowa, Przasnysza oraz Pułtuska

Na płycie DVD:

SEKRETY JEZUITÓW -FILM

ŚLADAMI ŚW.STANISŁAWA KOSTKI - FILM

ZDJĘCIA ORAZ OPISY Z MIEJSC ZWIĄZANYCH ZE ŚW. STANISŁAWEM KOSTKĄ

Premiera wydania 12/07/2018 r.

SEKRETY JEZUITÓW. Seria: Fakty-Cuda-Tajemnice, kol. LUDZIE BOGA nr 20

 

Film dokumentalny, po obejrzeniu którego lepiej poznamy jezuitów, w tym naszego świętego Stanisława Kostkę. Filmowy dokument odpowie na pytania dotyczące zakonu, którego założycielem był Ignacy Loyola: Kim są jezuici? Co jest ich powołaniem? Jakie niosą przesłanie? W jaki sposób Towarzystwo Jezusowe stało się najbardziej wpływową instytucją katolicką na świecie? Jak to się stało, że jezuici zostali rozwiązani przez papieża, a stulecia później jezuita został papieżem? 

Sekrety Jezuitów wprowadzają widza do serca rodziny zakonnej.  Jezuici do dnia dzisiejszego odgrywają znaczącą rolę w życiu Kościoła Rzymsko-katolickiego. Na dołączonym do książki drugim filmie, wybierzemy się „Śladami św. Stanisława Kostki” do Rostkowa, miejsca urodzenia polskiego świętego jezuity, przez Przasnysz i Pułtusk. Rocznica urodzin św. Stanisława Kostki oraz rok 2018 ogłoszony Rokiem  Świętego Stanisława Kostki, to ważny czas, by lepiej poznać jezuitów. Wakacje są doskonałym okresem na odwiedzenie Diecezji Płockiej, śladami Św. Stanisława Kostki.   

"Do wyższych rzeczy jestem stworzony i dla nich winienem żyć" – czego dotyczyły słowa wypowiedziane przez św. Stanisława Kostkę? Wszystko o naszym, polskim świętym jezuicie przeczytają Państwo w książce z filmami SEKRETY JEZUITÓW oraz ŚLADAMI ŚW. STANISŁAWA KOSTKI.