MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE W KINACH już 29 marca 2019. Dystrybucja w Polsce Kino Świat

 

"MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE" ZOBACZYMY W KINACH JUŻ 29 MARCA 2019 R. DYSTRYBUCJA W POLSCE KINO ŚWIAT.

"Miłość i Miłosierdzie", dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu i misji Siostry Faustyny Kowalskiej, ujawniający nieznane dotąd fakty i niedawno ujawnione dokumenty, które rzucają nowe światło na prawdę o Bożym Miłosierdziu. Analiza naukowa przeprowadzona w filmie dowodzi, że Faustyna rzeczywiście ujrzała Pana Jezusa. 

W związku z odkryciami zespołu ekspertów współpracujących z ekipą Kondrat-Media, którzy odnaleźli nieznane listy ks. Michała Sopoćki, a penetrując zapomniane archiwa dotarli także do innych, nieznanych powszechnie dokumentów, już teraz można stwierdzić, że film "Miłość i Miłosierdzie" rzuci nowe światło na prawdę o potędze Bożego Miłosierdzia. W dużej mierze może się on przyczynić do spełnienia obietnicy Pana Jezusa, że to z Polski wyjdzie "iskra, która przygotuje świat na ostateczne Jego przyjście".

Scenariusz, reżyseria:

Michał Kondrat

 

W filmie występują:

Kamila Kamińska

 Maciej Małysa

Janusz Chabior

Remigiusz Jankowski

Piotr Cyrwus

Tadeusz Chudecki

Dystrybucja:  Kino Świat

Spokojne i przepełnione wiarą życie siostry Faustyny Kowalskiej zmienia się pewnego dnia nieodwracalnie. Oczom zakonnicy ukazuje się bowiem Jezus Chrystus, który zleca jej misję głoszenia prawdy o Jego Miłosierdziu i przygotowania świata na jego ostateczne przyjście. Zadanie to wydaje się niemożliwe do zrealizowania, ale siostra Faustyna zrobi wszystko, aby je wypełnić. Na światło dzienne wychodzą kolejne dowody na to, że zakonnica naprawdę widywała Jezusa. Po przeprowadzeniu badań naukowych, okazuje się, że podobizna Chrystusa widoczna na obrazie namalowanym według jej wskazówek jest identyczna z rysami twarzy i sylwetką uwiecznionymi na całunie turyńskim. Działalność polskiej zakonnicy daje początek kultowi Bożego Miłosierdzia, który czczony jest przez setki milionów osób na wszystkich kontynentach świata. Niezwykłe spotkanie siostry Faustyny i Jezusa zostało potwierdzone przez wielu papieży, w tym Jana Pawła II, który 30 kwietnia 2000 roku oficjalnie uznał ją za świętą i ustanowił święto Bożego Miłosierdzia, którego w wizjach siostry Faustyny domagał się sam Jezus.

 

                          Fot. Aleksandra Kamińska

                          

                         

                          Fot. Aleksandra Kamińska

                               

                               Fot. Aleksandra Kamińska

                                                               Oficjalny plakat MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE.

                                                                      Reżyseria Michał Kondrat

                                                                Dystrybucja w Polsce Kino Świat 

Miłość i Miłosierdzie w kinach od 29.03.2019 r.

 

 

 

 

Dystrybucja:  Kino Świat